logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3040

Turisté šlapali Metazáckou stezku zdraví

Sport

Výborné počasí provázelo turistický pochod nazvaný Metazácká stezka zdraví. Účastníci mířili k nejzápadnějšímu bodu republiky.

Ministr žívotního prostředí navštívil Hranice

Z měst

Ministr životního prostředí Tomáš Chalupa navštívil během své služební cesty v Karlovarském kraji i Hranice u Aše.

Kozlovna získala srdce hranických diváků

Sport

Stovky fotbalových příznivců chtěly vidět legendy nejpopulárnější kolektivní hry světa. Zápas, ve kterém nešlo o výsledek, si užili jak diváci, tak místní fotbalisté, kteří hráli proti takovým hráčům jako jsou Siegl, Kuka, Jarolím, Šilhavý, Vízek a…

Ašské potoky opět oživí lipani

Z měst

Po téměř dvaceti letech se ašští rybáři pokoušejí vysadit lipana zpět do našich potoků. Rychlá akce bude na výsledky nějakou dobu ještě čekat.

Tvůrci filmu Bastardi dorazili do Aše

Kultura

V koncertním sále AKS proběhlo promítání kontroverzního snímku Bastardi. Diskutovat s tvůrci filmu přišli studenti SOŠ a Gymnázia v Aši.

Vrch Háj patřil na víkend skautům

Z měst

Na celý víkend obsadili kemp i sportoviště na vrchu Háj Světlušky a Vlčata. Junák – svaz skautů a skautek ČR, přesněji středisko SMRČINA Aš, pořádalo Krajské kolo Závodu vlčat a světlušek 2012.

Hudebníci z Aše získali tři první místa

Kultura

Žáci Základní umělecké školy v Aši získali tři první místa na soutěži v Mikulově. Jednalo se o ústřední kolo soutěže ve hře na lidové nástroje a ašští muzikanti zazářili.

Sběračům i sběrnám ztíží život kontroly

Z měst

Proběhla společná kontrola ašských sběren. Zasahoval živnostenský odbor, odbor životního prostředí, městská a státní policie i česká obchodní inspekce. Pokuty by měli být vysoké.

Kampaň Ukliďme svět pomohla vyčistit ašský park

Z měst

Desítky pytlů byly naplněny odpadem z parku u bývalé Ohary. Občanské sdružení Zelený dědek ukázalo, jak trávit smysluplně volný čas.

4. díl, Odbor organizační a správní, Ing. Libuše Uhlíková

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Na Městském úřadu v Aši jsme se ptali na zajímavé záležitosti kolem pasů, či popisných čísel nemovitostí.Chcete vědět něco o spotřebě úřadu? Pusťte si pořad Zašli jsem za vás na úřad.