logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1942

PŘI TRAGICKÉ DOPRAVNÍ NEHODĚ U AŠE ZEMŘELO DÍTĚ

Krimi

Vážná dopravní nehoda s tragickými následky se stala v úseku silnice mezi Hazlovem a Aši. Jeden člověk zemřel a tři byli zraněni.

LÁVKA PŘES AREÁL NÁDRAŽÍ JE PRO CHEB DŮLEŽITÁ

Z měst

Pro realizaci výstavby nové lávky je důležité získání dotace. Obnovení spojení dvou částí města bude stát přes 70 milionů korun.

KATEŘINA PIŇOSOVÁ VYSTAVUJE V AŠI

Kultura

Výstava, která potrvá do 14. dubna 2019 byla zahájena v ašském muzeu. První hosté si prohlédli zajímavá díla Kateřiny Piňosové.

REGULAČNÍ PLÁN BY MOHL V CHEBU KOMPLIKOVAT VÝSTAVBU NA ZLATÉM VRCHU

Z měst

Regulační plán by mohl administrativně i finančně odrazovat případné investory. Vedení města hledá optimální řešení situace.

V CHEBU POSILUJÍ MĚSTSKOU POLICII

Z měst

Bezpečnost ve městě je pro vedení chebské radnice prioritou. V katastru města by se měly pohybovat pěší i motorizované hlídky.

DESÍTKY MLADÝCH SPORTOVCŮ SE UTKALY V AŠI

Sport

Krajský turnaj hostili v Aši. Desítky dětí z celého Karlovarského kraje se utkaly na palubovce v ašské sportovní hale.

MASOPUSTNÍ PRŮVOD PROŠEL ULICEMI AŠE

Kultura

V Aši stovky dětí v pestrých maskách za doprovodu pedagogů a policejní hlídky prošly městem a připomněly si masopustní tradice.

Ašští kuželkáři postupují do 2. ligy

Sport

Historického úspěchu se dočkali hráči a fanoušci klubu Kuželky Aš. Poprvé v historii tohoto sportu v Aši postupují muži do druhé nejvyšší soutěže České republiky.

PLES AŠSKÉHO GYMNÁZIA OPĚT ZAPLNIL AKS

Kultura

V sobotu 16.2.2019 si stovky hostů užily skvělou atmosféru dalšího maturitního plesu ašského gymnázia. Jak večer probíhal se můžete podívat v našem videu.

V CHEBU ZAČALA VÝSTAVBA NOVÉ STEZKY PRO CYKLISTY A CHODCE

Z měst

Stezka z Hájů do Podhradu bude stát 3,6 milionu korun. To je přibližně o 1,5 milionu méně, než kolik činil odhad nákladů v projektové dokumentaci. Hotová by měla být do konce května.