logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1906

O VEČERNÍ BĚŽKAŘSKÝ ZÁVOD V AŠI BYL VELKÝ ZÁJEM

Sport

Ašské okruhy. Tak se jmenoval třetí ročník závodů v běžeckém lyžování, kterého se účastnilo 100 běžkařů z celého kraje i Prahy. Jediný večerní závod v kraji s umělým osvětlením byl v sobotu 12.1.2019 skvěle připraven.

Písečná v Chebu se dočká rekonstrukce

Z měst

Na začátku března začne celková rekonstrukce Písečné ulice v Chebu. Na křižovatce s ulicí Osvobození vznikne kruhový objezd. Opraveny budou chodníky a silnice, vyměněno bude i veřejné osvětlení. Vybudovány budou také osvědčené podzemní kontejnery.

Hentai Corporation se chystají do Cihellny v Aši

Kultura

Šílená banda, který není nic svatý. Živelný vystoupení, thrash metal a rock 'n' roll, nejzapamatovatelnější vokál v Čechách. To jsou Hentai Corporation, který přijedou už 2. února 2019 do ašskýho klubu Cihellna.

VEDENÍ MĚSTA SOKOLOV VYZKOUŠELO NOVOU MHD

Z měst

Od ledna 2019 jezdí v Sokolově nová městská hromadná doprava. Vítězem tendru na deset let se stala společnost Ligneta. Po městě a přilehlých obcích jezdí nové, nízkopodlažní autobusy s moderním odbavovacím systémem.

V SOKOLOVĚ NABÍZÍ STUDIUM POLICEJNÍ I VOJENSKÉ ŠKOLY

Z měst

Vojenská střední škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové otevírá na své pobočce v Sokolově nový studijní obor Strojírenství. Studenti tak mohou pro příští školní rok vybírat moderní obory Vojenské lyceum, Strojírenství a Elektrotechniku. Stejně…

MLADÝ STRONGMAN SE CHYSTÁ NA ZÁVODY DO AUSTRÁLIE

Sport

David Březina (19), silový sportovec z Aše, si chce splnit svůj sen a odletět poměřit své síly se strongmany z celého světa do daleké Austrálie na legendární Arnold Sports Festival Australia. Nyní věnuje veškerý svůj čas přípravě na závody. Byli…

SILNÉ SNĚŽENÍ KOMPLIKOVALO DOPRAVU V KARLOVARSKÉM KRAJI

Z měst

Silničáři nasadili do boje s přívaly sněhu veškerou techniku. Rizikové úseky byly velmi nebezpečné. Nehoda se stala i na Ašsku.

Internetová televize MVTV.CZ natáčela klip formace 0609

MVTV NEWS

V produkci MVTV.CZ vniká nový klip kapely 0609 ke skladbě Vážně. Natáčelo se ve filmovém ateliéru televize. Materiál putuje do střižny a diváci MVTV jej uvidí v brzké době.

V AŠI SPADL VZROSTLÝ STROM DO MÍST, KDE SI HRÁLY DĚTI

Krimi

O obrovském štěstí lze mluvit po události, kdy obrovský listnáč málem spadl na tři hrající si děti u Palackého ulice v Aši.

The Fialky zahrají 12.01.2019 v Aši

Kultura

Nachystejte se na návštěvu klubu Cihellna. Legendární pražská punk-rocková kapela The Fialky přiveze songy Punk, sex, pivo, Pogo, Punk 77, Přátelé a další.