logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3217

Děti z Gymnázky byly Na jedné lodi

Z měst

Školní metodik prevence připravil pro svou třídu příjemný vzdělávací, sebepoznávací a relaxační projekt. Děti si v Doubravě užily prostředí školy v přírodě.

Jiří Červenka se chystá do voleb

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Před volbami do Zastupitelstva Karlovarského kraje vám rádi představíme kandidáty z Ašska. Jedním z nich je i jednatel společnosti AŠSKÉ LESY s.r.o. a současná dvojka na kandidátce ODS Jiří Červenka. Co ho nutí kandidovat a s jakými cíli před voliče…

Draci ozdobili nebe nad Mokřinami

Z měst

Drakiáda přivítala desítky dětí i rodičů. Soutěžilo se o nejlépe létajícího i o nejhezčího doma vyrobeného draka.

V bývalé hasičské zbrojnici vznikne muzeum

Z měst

Vlastivědné muzeum a síň pro svatební obřady a jiná slavnostní setkání vznikne v prostorách po hasičích na Poštovním náměstí. Na rekonstrukci památkově chráněného objektu se podařilo získat dotaci 11 milionů korun.

Plameny pohltily halu i nákladní automobil

Z měst

Pondělní požár zničil halu soukromého autodopravce a nákladní automobil. Dým v okamžiku zahalil Východní ulici a byl vidět na stovky metrů.

Bad Elster dokončil svou zahradu

Z měst

Přeshraniční projekt řešící sanaci parků v Aši a Bad Elsteru úspěšně pokračuje. V Bad Elsteru byla slavnostně otevřena Růžová zahrada, která byla upravena dle původních plánů z roku 1880. Hudební skupiny právě z německé strany budou vystupovat v…

Varhany rozezněly kostel v Hranicích

Kultura

Pan profesor Vodrážka předvedl své umění ve hře na varhany. Koncert vyslechli posluchači z Čech i Německa, mezi nimi například ašský místostarosta Pavel Klepáček.

Koupaliště v Bad Elsteru končilo sezónu

Z měst

V mrazivé vodě se naposled vykoupalo několik dobrodruhů, včetně starosty města Christopha Flämiga. Do Bad Elsteru zamířili i Češi.

Přátelé v srdci Evropy

Z měst

Již deset let spolupracují města a obce ve svazku Přátelé v srdci Evropy. Důstojné připomenutí se konalo v ašském muzeu.

Vernéřovské hraní ukázalo schopnost osadních výborů

Z měst

Volný čas si ve Vernéřově s dobrou náladou užily desítky lidí. Zajištěn byl pestrý program i občerstvení.