logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3223

Klepi – open 2012 zlákal tenisty

Sport

Ve čtyřhrách se utkaly desítky hráčů. Tradice turnaje, který je specifický svým náhodným výběrem soupeřů i spoluhráčů pokračuje.

V Kopaninách se skákalo přes překážky

Sport

Desítky koní zaujaly diváky v Kopaninách. Prázdninové skákání podpořilo město Aš.

4. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

V minulém díle jste se dozvěděli o štěstí, které provázelo ašské kostely během největších požárů. Stovky domů lehly popelem, avšak kostely stovky let stále odolávají. Až do 19. ledna 1960.

Německé děti spolu s českými bourají jazykové bariéry

Z měst

Ve Studánce dětský tábor funguje už od 80. let minulého století. S kamerou jsme navštívili tábor pořádaný DDM Karlovy Vary. Spolu se zde o prázdninách sešly české a německé děti.

Léto – čas oprav

Z měst

Město a kraj v letních měsících opravují chodníky i silnice. Nově bude opraven chodník v Janáčkově, Žižkově i Příbramské ulici. Motoristy proklínaná komunikace Šaldova se také dočkala drobných úprav.

Aš slavila 140 let

Kultura

Aš se rozhodla skromným způsobem oslavit své 140. výročí povýšení na město. V prostorách muzea i muzejní zahrady se tak ve čtvrtek 2. srpna střetly dva programy, které bavily stovky lidí.

Góly v síti pomohly Studánce k síti

Sport

Osm týmů zabojovalo v rámci akce nazvané Srandamač na fotbalovém hřišti a hráči i diváci se skvěle bavili.

Pozvánka na Přeshraniční gastronomické slavnosti

Kultura

Města Aš a Fichtelberg pořádají v areálu sportoviště na vrchu Háj Přeshraniční gastronomické slavnosti. Co si pod tím představit a jaký program si pro vás pořadatelé připravili nám přišla říct Miroslava Petříková z MěÚ Aš.

Zeď pod bývalou průmyslovou školou bude konečně opravena

Z měst

Rozvaliny zdi hyzdily Geipelovu ulici. Náletová zeleň musela být vykácena. Zeď kopíruje základy domu, který zde dříve stával.

Cyklostezka Wunsiedel - Selb - Aš je otevřena

Sport

Milovníci jízdy na kole mají k dispozici další kilometry Integrované cyklostezky Wunsiedel - Selb - Aš. Trasa propojí Aš s německými městy a obcemi.