logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3172

Svátek žen si připomněli v Hranicích

Z měst

Sál Besedy byl plný. Tradice oslavy MDŽ pokračuje. Připraven byl i kulturní program.

Šibřinky pro děti v Aši mají více než třicetiletou tradici

Kultura

Sál ovládly masky všeho druhu. Děti si nedělní odpoledne užily. Zároveň byli oceněni mladí sportovci.

2. díl, Správa majetku a investic města, Ing. Irena Lemáková

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Představujeme práci a kompetence jednotlivých odborů Městského úřadu v Aši. Podívejte se na druhý díl pořadu “Zašli jsme za vás na úřad”, tentokrát s vedoucí odboru správy majetku a investic Ing. Irenou Lemákovou.

Taneční soutěž ZUŠek

Kultura

V AKS se tančilo o postup do krajského kola. Čtyři základní umělecké školy soutěžily se svými kreacemi. Kterým z nich se podařilo přesvědčit porotu?

Absolventský ples SPŠT Aš

Kultura

Textiláci si dali dostaveníčko v sále bývalého AKS v Aši. Vzpomínalo se na dobu, kdy textilní průmysl ve městě dominoval.

V nové kavárně budou pracovat zdravotně postižení

Z měst

Zdravotně postižení dostanou novou příležitost k práci. V Chebu byla otevřena Čtenářská kavárna, kterou provozuje organizace Joker o.s. Příjemné prostředí nabízí to, co zde ještě nebylo.

Zastupitelstvo se postavilo proti podvodům Jiskry Aš

Z měst

Ašské zastupitelstvo na svém zasedání mimo jiné zrušilo příspěvek Jiskře Aš. Jak se se ztrátou téměř 270 tisíc vypořádají oddíly? Začít se prý musí u Jiskry. Předseda TJ Michal Oravec potvrdil rezignaci. To však nestačí.

Ples ašského gymnázia tentokrát v kovbojském

Kultura

Maturitní ples ašského gymnázia opět slavil velký úspěch. Povedená akce stylizovaná do divokého západu přilákala stovky lidí. Tančilo se, dražilo se, šerpovalo se, rozdávala se tombola. Vše přesně tak, jak by tomu mělo na povedeném plese být.

1. Díl, Tajemník Městského úřadu v Aši, Ing. Karel Sviták

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Podívejte se na první díl z pořadu "Zašli jsme za vás na úřad". V prvním dílu vás seznámíme s tajemníkem Městského úřadu v Aši, Ing. Karlem Svitákem.

Žháři zaútočili na ubytovnu

Z měst

V půl třetí ráno v neděli 26.února se pokusili údajně dva pachatelé zápalnými lahvemi založit požár v ubytovně v Nádražní ulici v Aši.