logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3144

1. Ašský candrbál: Zubatá se jenom smála

Kultura

Povedený netradiční ples dosáhl svého cíle. Známe nejlepšího poskytovatele sociálních služeb na Ašsku a víme, kdo tančil překvapivě nejdéle. Podívejte se.

Česko proti chudobě - Gymnázium a SOŠ Aš taktéž

Z měst

Čím dál více lidí podléhá relativní chudobě, která je dána výší příjmu. Ta by neměla klesnout pod 40% střední výše příjmu daného státu.

Tepláková souprava - o krok zpět, či vpřed?

Kultura

Všichni ti, kterým doma v rohu skříně dřímají tepláky moderní či tosťácké, mohli v sobotu 22. října tento kus oblečení oprášit, vyměnit mu gumu a směle s ním vyrazit do Vernéřova na Teplákovou párty.

V Aši vzniklo nové politické uskupení

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Sdružení Město lidem začalo fungovat v komunální politice. Předsedou se stal současný starosta města Aš Dalibor Blažek.

Zloději opět udeřili

Z měst

Cílem útoku byla ašská sportoviště. Kam až dojde drzost lapků a chmatáků? Jak dlouho bude společnost trpět narůstající kriminalitu?

Ašské lesy spolupracují se školami

Z měst

Děti pracovaly a nalézaly vztah k přírodě. Dozvěděly se spoustu zajímavostí kolem myslivosti a údržby lesů. Lze takto probouzet vztah dětí k přírodě?

Nadupanej závod 4X v Aši

Sport

Byli jsme u jednoho z posledních závodů four crossové sezóny. Hlína, kola a adrenalin létaly vzduchem. Kdo ale závod vyhrál? A jak skončil děsivý pád jednoho ze závodníků, když musel přiletět i vrtulník.. Jaký máte názor na podobné sporty?

Ašské gymnázium zkoumá důležité oblasti

Z měst

Projekt, kterým se zabývali žáci gymnázia, je u konce. Pod lupou byly parky, náměstí, parkoviště, odpad i biopotraviny. Konference přinesla výsledky. Podívejte se, jakým způsobem lze vyučovat.

Desítky těch nejpovedenějších plastikových modelů soutěžili v Krásné

Z měst

Dospělí se vrátí do dětství, děti zůstanou tam, kde se nacházejí. Vrchol preciznosti předvedl 6. Memoriál Michala Šneberka.

Uhlíří pobavili desítky hostů

Kultura

Sokolovna v Krásné hostila taneční zábavu.