logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1906

Starosta Chebu ocenil osobnosti města

Z měst

Chebské vedení města využilo prvních dní roku 2019 k bilancování a do kulturního centra Svoboda pozvalo na čtvrtek 3. ledna přes 200 významných hostů a osobností města. Nechyběli mezi nimi zastupitelé, starostové okolních měst a obcí, ředitelé…

Opuštěný hotel má naději na budoucnost

Z měst

V centru Hranic stojí vyhořelý hotel. Vedení města uvažuje nad jeho záchranou. Stav budovy, kterou koupilo město před několika lety, je však velice špatný. Byli jsme s novým starostou hotel projít a zjistit více.

Aš má schválený rozpočet na rok 2019

Z měst

Zastupitelé zvedli ruce pro navržený rozpočet. Do čeho se chystá vedení města v roce 2019 investovat? Kde budou moci v budoucnu vyrůst nové rodinné domy? Jak budou nově financovány sociální služby. To a mnohem více v reportáži televize MVTV.

V AŠI PŘISPĚL K VÁNOČNÍ POHODĚ I TURNAJ STOLNÍCH TENISTŮ

Sport

Přes 50 účastníků si dalo dostaveníčko v tělocvičně Tyršova domu v Aši a utkali se v rámci tradiční sportovní akce, kterou pořádala TJ Jiskra Aš.

Parkování na sokolovském náměstí zůstává

Z měst

Náměstí Budovatelů bude otevřené pro motoristy i v příštím roce. Zastupitelé Sokolova rozhodli, že plocha zatím bude i nadále sloužit jako parkoviště. Radnice uvažuje nad budováním podzemního parkoviště v těchto místech.

Věra Martinová završila další rok ašského kulturního centra

Kultura

Vyprodaný koncert country zpěvačky Věry Martinové udělal před Vánoci radost stovkám návštěvníků. Jaký byl celý předešlý rok v LaRitmě? A co chystá kulturní centrum na rok 2019?

Chebská tajemná zákoutí: Únos autobusu

Tajemná zákoutí

Před 40 lety vás zastřelili za to, že jste chtěli přejít hranice na západ. Překročit je chtěli v Pomezí nad Ohří i bratranci Barešovi, kteří unesli autobus plný studentů. Po propuštění růkojmích byl autobus rozstřílen pohraniční stráží. Na místě…

Naučná stezka spojí Cheb s Komorní Hůrkou i Německem

Z měst

Projekt Brána do nitra Země, zaměřený na geologii a vzdělávání, má za cíl obnovení kulturního a přírodního dědictví v konkrétních lokalitách – Fichtelberg, Cheb a Františkovy Lázně. Tyto tři lokality budou propojeny marketingově a především…

CHEB CHYSTÁ NOVINKY V PARKOVÁNÍ

Z měst

Město Cheb připravuje na rok 2019 několik změn v systému parkování. Některé parkovací zóny v širším centru budou sloučené, aby držitelé parkovacích karet měli více možností, kam postavit svá auta. Radnice plánuje i zjednodušení vyřizování průkazů.…

SJEZDOVKA V AŠI ZAHÁJÍ SEZONU PŘED VÁNOCI

Z měst

Ve středu 19. prosince 2018 se veřejnosti otevře lyžařské středisko na vrchu Háj v Aši. Na sjezdovce je 50 cm sněhu. Po Vánocích chtějí provozovatelé spustit i druhý vlek.