logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1942

JEDNÁNÍ AŠSKÉHO ZASTUPITELSTVA

Z měst

Ašští zastupitelé se sešli poprvé v roce 2019. Jednalo se téměř o 20 bodech.

POUTNÍCI OPĚT DOPUTOVALI DO AŠE

Kultura

LaRitma nabídla v únoru 2019 koncert skvělé formace Poutníci. Zájem byl velký a nevšední hudební zážitek si užili všichni diváci.

VOLNOČASOVÉ CENTRUM NABÍDLO SKVĚLÝ TÝDEN PRÁZDNIN

Z měst

V areálu volnočasového centra v Hranicích si děti v rámci jarních prázdnin užily pohodový týden plný zábavy, her, smíchu a zážitků.

OPRAVY ULIC V CENTRU CHEBU OMEZÍ PROVOZ

Z měst

Město Cheb se chystá na rekonstrukci částí ulic Obrněné brigády a Valdštejnova. Dohromady v ulicích vznikne přes 90 parkovacích míst.

Další ples střední zdravotnické školy byl zážitkem pro stovky lidí

Kultura

Podívejte se, jak vypadal tématicky zaměřený maturitní ples v kulturním centru Svoboda v Chebu. V polovině února ho zaplnila početná třída.

ZA PROMÍTAČKOU S TOMÁŠEM KUŽELOU: „Víc než taktizování mám rád otevřený boj"

Za promítačkou

Prvním hostem našeho nového pořadu Za promítačkou byl karlovarský fighter Tomáš Thor Kužela, kterého v březnu čeká zápas se Slovákem Robertem Pukačem. Proč si Tomáš vybral právě MMA, čeho si cení na svých soupeřích a jak vzpomíná na utkání s Vémolou…

OBŘÍ SLALOM V AŠI BYL VYDAŘENÝ

Sport

Do lyžařského střediska v Aši se popáté vrátil znovu obnovený závod ve sjezdovém lyžování. Oblíbené akce se zúčastnili i závodníci, kteří pamatují původní podnik z devadesátých let. Akce byla jednou z pomyslných závěrečných teček zdařilé zimní…

VŠEHO S MÍROU - SERIÓZNÍ ZPRÁVY 6

Seriózní "zprávy"

Mírně hokejový a trochu tvrdší díl satirického pořadu, který se snaží odvysílat reportáže Malé Velké TeleVize v trochu jiném světle. Jen my víme, kdo chodí na tvrdé koncerty a co bude s chebským i sokolovským hokejem.

0609 - VÁŽNĚ

Kultura

hudba: Antonín Červínek, René Červínek ml., Miroslav Všetečka text: Miroslav Všetečka, Miroslav Chrástka produkce: MVTV.cz kamera/střih/edit: Dominik Erban Nahráno: Studio MVTV Mix / master: Ecson Waldes Hráli: Veronika Volfová, Pavla Sofilkaničová,…

V CENTRU MĚSTA CHEB SE BUDE JEZDIT TŘICÍTKOU

Z měst

Historické centrum v Chebu se stane zónou s omezením rychlosti na 30 km/h. Do první poloviny roku 2019 by se měly objevit zónové značky, které řidiče na změnu upozorní.