logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2052

MLADÝ ŘIDIČ BOURAL U VĚTROVA DO AUTOBUSU

Krimi

Autonehoda, do které byla zapojena tři vozidla, se stala u zámečku Větrov 13.8.2019. Nehoda zkomplikovala dopravu a obešla se bez zranění.

TENISOVÝ TURNAJ JANDA OPEN JIŽ POČTVRTÉ

Sport

Přes třicet dvojic se aktivně zúčastnilo tradiční tenisové akce v Aši, která pomohla dobré věci. Přijel moderátor Petr Rychlý a další osobnosti.

ZA PROMÍTAČKOU S KARLEM MLEJNKEM: Mým cílem je s Baníkem vždy vyhrát další zápas

Za promítačkou

Hokej je český fenomén, který část lidí miluje a část společnosti zatracuje jako něco zbytečného a drahého. O českém hokeji a hokeji v Karlovarském kraji povídal Za promítačkou trenér HC Baník Sokolov a asistent trenéra české hokejové reprezentace…

U GRAND CASINA AŠ SE KONAL DRUHÝ OPEN AIR FESTIVAL

Kultura

Druhý ročník Grand Open-Air Music Festivalu přinesl 20. července bohatý hudební program. Návštěvníky čekaly revivaly kapel The Beatles (The Backwards), U2, KISS (Kiss Forever Band) a kapely Coverage a The Brassbound Rockets. Program zpestřila i…

CHEBSKÉ KINO SVĚT POTŘEBUJE MODERNIZACI

Z měst

Zastupitelé města budou muset rozhodnout o výměně dožívající projekční technologie kina Svět, které navštěvují diváci z celého regionu.

POZVÁNKA NA ADRENALINOVOU SHOW V CHEBU A MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH

Sport

Zveme vás na kaskadérskou show. V Chebu 9. 8. od 19:00 na stadionu Lokomotiva. V Mariánských Lázních 11. 8. od 19:00 na Ploché dráze. Předpordej vstupenek vždy na místě od 18:00.

CHEBŠTÍ BUDOU MÍT NOVÉ PARKOVIŠTĚ

Z měst

Pod ulicí Obětí nacismu v Chebu se staví nové parkoviště. Vzniká 29 nových parkovacích míst ve vnitrobloku, kde jsou již vybudována stanoviště podzemních kontejnerů na odpad.

TENISOVÝ TURNAJ SPOJIL ČECHY A NĚMCE

Sport

Na ašských tenisových kurtech se pořádal 10. ročník česko-německého přátelského turnaje mezi městy Aš a Zirndorf. K vidění byly různé výkony. Cíl akce byl ale splněn. Skrze sport se spojily dva národy, aby si užily výhod tenisového areálu v Aši.

VE STUDÁNCE HŘMĚLY MOTORY

Kultura

Jedenáctý Motosraz přivítal na sto motorek a stovky spokojených hostů. Tradice by měla pokračovat i v dalších letech.

MALÝ FRANTIŠEK POTŘEBUJE POMOCI, RODIČE NEMAJÍ PENÍZE NA REHABILITACE

Z měst

Letošní ročník tenisového turnaje Janda Open bude opět pomáhat. Tentokrát výtěžek ze sportovní akce poslouží malému Františkovi, který je postižený kvůli komplikovanému porodu. Přijďte se i vy 10. srpna 2019 pobavit na turnaj a zároveň pomoci dobré…