logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1965

Rádio Egrensis přichystalo oslavu dne dětí

Z měst

Na akci, kterou přichystalo západočeské rádio pro děti a jejich rodiče, vystupoval zpěvák Pavel Novák. 1. červen 2017 si užily desítky dětí, které tančily, soutěžily, dostávaly dárky a sladkosti.

Proč se kácelo v jednom z největších ašských parků?

Z měst

O les u Okružní ulice v Aši se začal zajímat spolek, který se zabývá ochranou přírody na Ašsku. Lesní hospodář vysvětlil důvody nedávné těžby dřeva.

Festiválek mateřských škol zaplnil sady Míru v Aši

Z měst

Kulturní centrum LaRitma připravilo na středu 24. května 2017 akci pro nejmenší děti a jejich rodiče. Velký obdiv zaslouží všechny učitelky, které s dětmi nacvičily řadu vystoupení.

Ašské sklepy byly poslední akcí před rozšiřováním kulturního centra LaRitma

Z měst

V sobotu 20. května 2017 se uskutečnil 2. ročník vinařské akce Ašské sklepy. Vystoupila cimbálová skupina Stupava, ašský soubor Schumák a kapela Přelet M.S. V červnu začne v LaRitmě i další část rekonstrukce, během které se vybuduje zázemí pro…

POZVÁNKA NA ROCK BEACH PARTY 2017

Kultura

V sobotu 3. 6. 2017 zahrají na koupališti Michal v Sokolově kapely Pokračující Závada, V3SKA, SPS, Vilém Čok + Bypass, Pekař a ATMO Music.

Bývalý hotel se změní v bytový dům

Z měst

V centru Hranic se bude vyhořelá budova radikálně měnit. V bývalém hotelu Praha budou byty a možná také kavárna.

Dům s pečovatelskou službou by měl být v Hranicích

Z měst

V budově u Husova náměstí v Hranicích vznikne dům s pečovatelskou službou. Projekty jsou připraveny. Město chce využít financí z dotací.

Sokolovský dostavník již 26. a 27. května 2017

Kultura

Country-folkový festival opět v Sokolově na Starém náměstí.

Na přechodu pro chodce v Aši byly sraženy děti

Z měst

Vážná dopravní nehoda, při které byli zraněni chodci, se stala v Dlouhé ulici v Aši. Jedno zraněné dítě muselo být letecky transportováno do specializované nemocnice.

Kamennou ulici v Chebu čeká rekonstrukce

Z měst

Přestože nebude Kamenná ulice, která odvádí dopravu z chebského náměstí, obousměrná, chystá nové vedení města její rekonstrukci. Nové by měly být chodníky, přeskládány budou i dlažební kostky silnice.