logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1923

Velikonoční zdobení v Hazlově sbližuje lidi

Z měst

Desítky zájemců o velikonoční tradice si našly cestu do bývalé tělocvičny. Velikonoční jarmark nabízel kraslice, dekorace, pomlázky a bohaté občerstvení.

Horst Adler (pořad pAšáci)

Pašáci

Předseda Svazu ašských rodáků (Heimatverband des Kreises Asch) a držitel čestného občanství města Aše.

Cheb představil nové popelářské vozy ozdobené dětskými kresbami

Kultura

Na chebském náměstí představila ve středu 29.3. městská společnost CHETES, která bude od dubna nově svážet odpady občanům, svá nová vozidla. Ta jsou ozdobena velkoformátovými polepy, které kreslili žáci základních škol v Chebu.

Plavecké závody v Aši si užily desítky dětí

Sport

V ašském bazénu se v sobotu 25. března 2017 konaly plavecké závody pro děti i dospělé nazvané Vodní živel. Akce, kterou pořádal Městský dům dětí a mládeže Sluníčko, je součástí Dětského ašského poháru.

Cheb chce budovat byty v Mánesově ulici

Ostatní

V prázdném domě na adrese Mánesova 23 by město Cheb rádo zrekonstruovalo 20 bytů. Vedle toho rada města odsouhlasila zvýšení nájemného za městské byty.

Ašský radní Jiří Červenka o případu, který se řešil velmi dlouho

Z měst

V souvislosti se soudním řízením ohledně údajné korupce jsme navštívili dalšího z ašských komunálních politiků, kterého soud osvobodil. Otevřená zpověď může zaujmout.

V Aši se přednášelo o vraždění za první republiky

Kultura

Sokolovský historik Vladimír Bružeňák přilákal do ašské knihovny na svou přednášku nazvanou Chebská pátrací stanice zasahuje téměř sedm desítek posluchačů.

Filmový festival se ze Selbu rozšiřuje do Aše/Das Filmfestival breitet sich von Selb nach Asch aus

Kultura

Část selbského filmového festivalu, který má mnohaletou tradici, by se letos poprvé měla konat i v Aši. Pořadatelé festivalu Grenzland-Filmtage vidí v přeshraniční spolupráci velký potenciál a lákají české i německé diváky na filmové lahůdky. // Ein…

V Cihellna parku v Aši se konaly BMX závody

Sport

Jezdci z WDGF Raiders se sjeli v sobotu 18.3.2017 v ašském bikeparku. Bikeři poměřili své síly při jamu a vítězové si odnesli hodnotné ceny.

Olga Lounová si podmanila publikum v Aši

Kultura

Charizmatická zpěvačka předvedla excelentní výkon se svou kapelou při koncertu v kulturním centru LaRitma v Aši.