logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2088

Cheb se dočká skateparku u Ohře

Sport

Na jaře roku 2019 by se měl postavit rozlehlý betonový areál hned vedle Zlaté dráhy na levém břehu Ohře. Cena skateparku je odhadována na 5 milionů korun.

V modrém věžáku v Chebu vznikne 48 bytů

Z měst

Město bude v příštím roce investovat 10 milionů korun do vybudování malometrážních bytů v panelovém domě v Dyleňské ulici. V dolních patrech vznikne ubytování pro návštěvníky města.

Na přestavbě bývalého ašského kina se pracuje

Z měst

Pro budovu, kde bývalo jedno z nejstarších kin v republice, se připravuje nové využití. Do tří let by v ní mohlo vzniknout moderní varieté pro umělce z celého světa. Pan Berousek, který budovu vlastní, se však musí vypořádat s řadou komplikací,…

Františkolázeňská 24-hodinovka přivítala rekordní množství běžců

Sport

Charitativní běh přilákal 430 běžců. Na provoz Hospice Sv. Jiří se vybralo přes 100.000 korun. Akce, která se konala 18. a 19. listopadu, tak byla nejen připomínkou získání svobody, ale i povedeným benefičním počinem.

Sportovní hala v Aši žila krajským kláním

Sport

Zcela zaplněná sportovní hala v Aši hostila další kolo krajské soutěže dětí. Během dvou dnů se akce zúčastnily více než dvě stovky dětí.

Hazlovské "esíčko" má nový bezpečnější povrch

Z měst

Nebezpečná dvojitá zatáčka u Hazlova se dočkala provizorního bezpečnostního opatření. V polovině listopadu 2017 byla provedena protismyková úprava vozovky. Kromě zvýšení drsnosti a tím zkrácení brzdné dráhy, zlepšuje nový povrch stabilitu vozidel v…

Technické vzdělání vám může pomoci u nás i v zahraničí

Z měst

Město Aš přispívá tisíc korun měsíčně studentům, kteří se domluví na spolupráci s firmou z regionu. Zaměstnavatelé nabízejí zajímavé benefity. Je však potřeba více technicky a řemeslně vzdělaných lidí. Školy se snaží na poptávku reagovat vybavováním…

VŠEHO S MÍROU - "SERIÓZNÍ ZPRÁVY" 3

Seriózní "zprávy"

Nejzásadnější a "nejserióznější" události z našeho regionu za říjen a listopad 2017.

Ašská základní škola pokořila další kuriózní rekord

Z měst

Nikde v republice zatím nesložili tolik papírových parníčků, jako na ZŠ Hlávkova v Aši. Pedagog Jiří Honomichl, který má se svými žáky na kontě již celou řadu rekordů, opět dokázal namotivovat děti i jejich rodiny k nečekanému výkonu. 

Europoslanec Štětina varoval na besedě v Aši před ruskou propagandou

Z měst

Do kulturního centra LaRitma přijal pozvání europoslanec, válečný reportér a spisovatel. Ten s veřejností a studenty ašského gymnázia hovořil o možných hrozbách hybridní války a dezinformacích, kterými se snaží Rusko destabilizovat Evropu.