logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2056

CHEBŠTÍ BUDOU MÍT NOVÉ PARKOVIŠTĚ

Z měst

Pod ulicí Obětí nacismu v Chebu se staví nové parkoviště. Vzniká 29 nových parkovacích míst ve vnitrobloku, kde jsou již vybudována stanoviště podzemních kontejnerů na odpad.

TENISOVÝ TURNAJ SPOJIL ČECHY A NĚMCE

Sport

Na ašských tenisových kurtech se pořádal 10. ročník česko-německého přátelského turnaje mezi městy Aš a Zirndorf. K vidění byly různé výkony. Cíl akce byl ale splněn. Skrze sport se spojily dva národy, aby si užily výhod tenisového areálu v Aši.

VE STUDÁNCE HŘMĚLY MOTORY

Kultura

Jedenáctý Motosraz přivítal na sto motorek a stovky spokojených hostů. Tradice by měla pokračovat i v dalších letech.

MALÝ FRANTIŠEK POTŘEBUJE POMOCI, RODIČE NEMAJÍ PENÍZE NA REHABILITACE

Z měst

Letošní ročník tenisového turnaje Janda Open bude opět pomáhat. Tentokrát výtěžek ze sportovní akce poslouží malému Františkovi, který je postižený kvůli komplikovanému porodu. Přijďte se i vy 10. srpna 2019 pobavit na turnaj a zároveň pomoci dobré…

AŠSKÝ BAZÉN NAVŠTĚVUJÍ TISÍCE LIDÍ ROČNĚ

Z měst

V letních měsících je velký zájem o rekreaci u vodních ploch. V horkých červencových dnech roku 2019 měli v ašském bazénu napilno.

I NA AŠSKU DOCHÁZÍ VODA VE STUDNÍCH

Z měst

V osadách kolem Aše řesí obyvatelé úbytek vody ve studních. Klesající hladiny podzemních vod a nepřivedený vodovodní řad začínají dělat vrásky desítkám lidí. Město Aš tak zvažuje vybudování vodovodního potrubí např. do Kopaniny. V současné době už…

MĚSTO AŠ INVESTUJE MILIONY KORUN DO OPRAV KOMUNIKACÍ I V ROCE 2019

Z měst

Město Aš využívá letních měsíců k opravám komunikací. Do rekonstrukcí silnic a chodníků investuje miliony korun. O nekončícím maratonu oprav jsme mluvili s ašským starostou Daliborem Blažkem.

SOKOLOV ZATEPLÍ DALŠÍ MĚSTSKOU BUDOVU

Z měst

Sokolov už několik let postupně financuje zateplení městských budov. Na řadě je teď budova C, kde sídlí odbor sociálních věcí. Součástí projektu bude i sanace sklepních prostor, kde je vlhko. Akce za necelé 4 miliony korun je plánována na příští rok.

CHEB POKRAČUJE S OPRAVOU LOKOMOTIVY

Z měst Sport

34 milionů korun investovalo město Cheb do další revitalizace sportovního areálu Lokomotiva. Došlo k částečné rekonstrukci zázemí haly, která má i novou přístavbu. 15 milionů korun z investované částky město získalo z dotace od Ministerstva školství.

TOP ROOF TOP 2019 - FESŤÁK NA STŘEŠE

Kultura

Přinášíme vám videoreport z 5. ročníku komunitního festivalu na střeše Top RoofTop 2019! Jubileum malého svátku hudby na ulici kolem galerie Supermarket WC v Karlových Varech přijeli s organizátory oslavit umělci a kapely jako Xavier Baumaxa, The…