logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2243

Lidé se stomií zahájili cyklistickou jízdu přes celou republiku

Z měst

V Hranicích u Aše odstartovala cyklotoura nazvaná Překonej své hranice. Do té se zapojily desítky lidí se stmoií, aby ukázali, že jim jejich handicap nebrání ani v přejezdu ČR na kole. Podívat se byli i na trojstátí či v Bad Elsteru.

Internetem Bezpečně - Kybergrooming

Krimi

Podívejte se, jak málo stačilo k tomu, aby vše skončilo jinak. Video, které vytvářela MVTV, upozorňuje na nebezpečný patologický jev, tzv. kybergrooming, neboli psychickou manipulaci dítěte dospělým prostřednictvím moderních komunikačních…

Petr Jiráček zve na oslavy 70. výročí FK Baník Sokolov

Sport

Na oslavách výročí si zahraje i nejslavnější sokolovský odchovanec, český reprezentant a ligový hráč Petr Jiráček. Sledujte na fksokolov.cz, co vše se na oslavu 16. června 2018 chystá.

GIBS pracuje na odhalení pachatele vraždy v Aši

Krimi

Policie zasahovala v pátek 1. června 2018 v Aši a zadrženy byly osoby v souvislosti s objasněním téměř deset let staré vraždy.

Na sokolovském Dostavníku zahrál František Nedvěd a další

Kultura

Čtvrtý květnový víkend Sokolov rozezněly tóny klasického českého country, folku a trampských písní. Městský dům kultury si i tento rok připravil bohatý program v rámci hudebního festivalu Sokolovský dostavník, který opět zaplnil Staré náměstí.

Kapela 0609 prezentovala v rádiu své dva nové singly

Kultura

Členové západočeské skupiny 0609 byli hosty Českého rozhlasu, kde je vyzpovídal Radim Jehlík. Řeč byla o novém složení bandu, historii skupiny i nových singlech Vážně a Ztráta.

0609 - Ztráta

Kultura

Televize MVTV natočila videoklip kapele 0609. Název písně napovídá, jakým tématem se video zabývá. Ztratit však v životě můžete mnohem víc, než mobilní telefon či peněženku. Ztratit můžete schopnost komunikovat, důstojnost, nadhled, víru či blízkého…

Tomáš Vondrášek přeje k 70. výročí FK Baník Sokolov

Sport

Ligový hráč a odchovanec FK Baník Sokolov Tomáš Vondrášek vzpomíná na své dlouholeté působení v klubu, kterému nyní přeje mnoho dalších úspěchů. Sledujte na fksokolov.cz, co se pro vás chystá na 16.06.2018.

První jarní závod se vydařil

Z měst

Připravený a udržovaný kynologický areál v Aši hostil zajímavou soutěž psů ve třech kategoriích.

Voda je vzácná samozřejmost, říká společnost Chevak

Z měst

Vodohospodářská společnost Chevak investuje stovky milionů korun, aby zajistila dostatek kvalitní pitné vody při klimatických změnách. Vyhnout se tím chce i případnému zdražování vody v budoucnu. O svém fungování informovala v pondělí 21. května…