logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2056

Grand Casino Aš dál rozdává automobily

Z měst

Další výherce si z kasina 12. 8. odvezl osobní automobil. Od dubna do prosince můžete v Grand Casinu Aš získat soutěžní lístky, které postačí vyplnit a vhodit do jedné ze dvou uren. Volkswagen Golf můžete vyhrát ještě 14.10. Nebo dáte přednost velké…

Alternativní rocková hudba zazněla v ašských sadech Míru

Kultura

Spolek Zelený dědek uspořádal spolu s kulturním centrem LaRitma koncert tří kapel. MCH Band, Snyder a Welcome Inside the Brain oživily amfiteátr v městském parku.

Každoroční tábor se nesl v duchu Pána prstenů

Z měst

Sedmdesát pět dětí z Aše, Hranic a okolí si užilo čtrnáct dní na táborové základně Svatá Kateřina u Chotěvic v severovýchodních Čechách. Každoroční tábor pořádaný MěDDM Sluníčko Aš se těší velkému zájmu.

Rádio Egrensis je nejposlouchanějším v kraji

Ptáme se

Rádio Egrensis se podle posledních průzkumů poslechovosti opět stalo nejsledovanějším rádiem Karlovarského kraje. Rádio Egrensis je tu pro vás a děkuje, že vy jste s ním.

Turnaj Janda open v Aši zabodoval

Sport

Třetí ročník sportovního setkání měl skvělou úroveň i přes nepřízeň počasí. Známý herec Petr Rychlý se ukázal jako skvělý bavič. Pro dětský domov bylo vybráno 21 300 korun.

V Aši se jel 9. závod Evropského poháru ve fourcrossu

Sport

Fourcross má v Aši stále své místo. Závod, který se jel 13. srpna 2017 byl poznamenán nižší účastí závodníků. Návštěvníci si ho přesto užili.

V ulici Gustava Geipela v Aši přibude přes 40 parkovacích míst

Z měst

Nové parkoviště se rozhodlo město postavit vedle sportovní haly. Sloužit bude jak sportovcům a místním obyvatelům, tak rodičům, kteří vozí děti do sousedící mateřské školy. Jaká parkoviště se chystá město Aš budovat dále?

O kemp pod vrchem Háj v Aši roste zájem

Sport

Pro soustředění svých svěřenců si vybral sportovní areál pod ašskou rozhlednou i nejúspěšnější český trenér běžeckého lyžování Miroslav Petrásek. Lyžařský klub Slovan Karlovy Vary využil možnosti dostupného ubytování i širokou nabídku sportovních…

Podívejte se, které ulice se budou v Aši opravovat

Z měst

Střední oprava bude v srpnu a září provedena v ulici Na Háji, Čajkovského, Havlíčkově a Textilní. Práce budou stát necelých 7 milionů korun.