logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2055

Soudy řeší problémy kolem sportovišť v Aši

Z měst

Spor soukromého vlastníka vyhořelé restaurace na vrchu Háj s městem Aš omezuje provoz sportovišť. Město nabídlo za bortící se ruinu milion korun.

Sketch head: 4.díl

Sketch head

Jíst sexy zeleninu má smysl, tvrdí obdorníci, metrosexuálové, filozofové, zpěváci, pošťáci, úchyláci, nadšení sportovci i pan ředitel.

Cheb už ví, jak bude vypadat nový sportovní areál

Z měst

Vysloužilý sportovní areál TJ Lokomotiva v Chebu by měl projít třemi fázemi postupné rekonstrukce. Vybudována budou nová tréninková fotbalová hřiště, čtyřdráha pro kuželky, restaurace, tribuna a další zázemí.

Vážná dopravní nehoda komplikovala dopravu

Krimi

V odpoledních hodinách 7. dubna 2014 byla dopravní nehoda na hlavním tahu Aš – Hazlov – Cheb příčinou komplikací pro řidiče.

Ivo Šmoldas vyprodal hranickou Besedu

Kultura

Skvělý vypravěč, glosátor a člověk s výjimečným humorem pobavil stovky návštěvníků, kteří se vydali na jeho představení do Hranic.

Sportovní unie Chebska a město Cheb připravily skvělý program

Sport

Sobotní den 5.4.2014 byl v Chebu věnován správcům i veřejnosti. Exhibiční fotbalový zápas sledovaly stovky lidí. Vyhlášení sportovců Chebska mělo slavnostní ráz.

Krajská elita se sešla v Aši

Sport

Stolní tenisté Jiskry Aš zorganizovali sportovní klání nejlepších krajských stolních tenistů a tenistek. Téměř 40 sportovců bojovalo na palubovce v Tyršově domě.

Selb hostil účastníky diskusního fóra

Kultura

V prostředí nádherně upraveného místa bývalé továrny, kterému se říká Porzellanikon, se v Selbu sešly špičky oborů, které se zabývají vlivem umění na prostory měst v Čechách i v Německu.

Aprílový konžert zaplnil AKS

Kultura

V Aši uspořádala Základní umělecká škola Roberta Schumanna Aprílový konžert. Netradičně pojatý večer přilákal více jak stovku diváků.

Světový den porozumění autismu i v Chebu

Z měst

Chebská Vyšší odborná škola, obor sociální práce, uspořádala happening na podporu Světového dne porozumění autismu. Více než sto účastníků vytvořilo na Krajinné výstavě modré srdce.