logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 1987

Infocentrum v Aši je na nové adrese již rok

Z měst

Stovky návštěvníků využívají služeb ašského infocentra, které se minulý rok přestěhovalo do zrekonstruovaných prostor v budově knihovny.

V ašské kuželně zahájili jarní část dlouhodobých soutěží

Sport

Kuželkářům se v úvodu jarních bojů příliš nedařilo. V domácím prostředí neuspělo ani „A“ družstvo Jiskry Aš. Prohrálo se Slovanem Karlovy Vary „B“.

Prezident Miloš Zeman navštívil Cheb

Z měst

Stovky lidí se v úterý 14. ledna setkali s prezidentem České republiky Milošem Zemanem v chebském kulturním centru Svoboda. Řeč byla o nezaměstnanosti, důchodech, minulé vládě i lázeňství. Hlava státu se chystá města po celé republice objíždět…

Zateplování budov se Aši vyplácí

Z měst

Díky dotacím se městu Aš daří postupně zateplovat veřejné objekty. Práce zhodnotil projektový manager, majitel stavební společnosti i uživatel budovy.

Pozvánka na vernisáž výstavy - LOMO CHALLENGE

Kultura

15. února 2014 přijďte i vy vybrat svého vítěze na vernisáž výstavy v restauraci U Tří lipanů

Myslivci lovili černou a vysokou zvěř

Z měst

V Doubravě se konalo tradiční setkání vyznavačů myslivosti. V areálu Ašských lesů s.r.o. byli všichni seznámeni s trasou a podrobnostmi programu.

I amatérské obrazy mají na výstavě úspěch

Kultura

Eva Džudžová vystavuje až do 23. února v ašském muzeu své obrazy. Co maluje nejraději a co jí inspiruje, nám prozradila na své vernisáži.

V ČSOB v Aši vzplály letáky

Z měst

Rozruch v centru města způsobil příjezd policie a profesionálních hasičů k sídlu banky ČSOB na Hlavní ulici v Aši v ranních hodinách ve čtvrtek 9. ledna 2014. Ze vstupní chodby, ve které je umístěn bankomat se valil dým.

Romungaro: Nestydím se za to, že jsem Rom

Ptáme se

Rapper Romungaro a tvůrce klipu Petr Všetečka vysvětlují záměr videa k písni Cigi.

Kulturní centrum v Aši se mění

Z měst

Po problémech s dřevomorkou a hydroizolací již v bývalé Aritmě vše pokračuje podle plánu. Na jaře by měl být uveden do provozu nový hudební klub a v průběhu několika let se do budovy přestěhuje i základní umělecká škola.