logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2866

V Selbu je nová prodejna dm // In Selb ist ein neuer dm Laden

Z měst

Ve městě Selb byla ve čtvrtek 6. dubna 2017 otevřena nová prodejna drogerie dm. U této příležitosti nebylo zapomenuto ani na dobročinné účely. Starosta Selbu Ulrich Pötzsch v den otevření usedl za kasu, aby podpořil dobrou věc. Společnost díky tomu…

Hospic sv. Jiří uspořádal výstavu děl svých klientů

Kultura

Ve čtenářské kavárně Joker v Chebu se konala ve čtvrtek 6. dubna 2017 vernisáž výstavy. Hospic se tak snaží ukázat, že práce s umírajícími je sice psychicky náročná, ale dokáže v určitých směrech i obohatit.

Podchod je pro Františkovy Lázně významným prvkem

Z měst

O stavbě, která bude stát kolem 20 milionů korun, hovoří starosta Františkových Lázní. Akci zřejmě nebude financovat pouze lázeňské město.

Věděli jste, že je v Rehau muzeum Ašska?

Z měst

pAšák Horst Adler zve všechny do unikátního muzea v německém Rehau.

Velikonoční zdobení v Hazlově sbližuje lidi

Z měst

Desítky zájemců o velikonoční tradice si našly cestu do bývalé tělocvičny. Velikonoční jarmark nabízel kraslice, dekorace, pomlázky a bohaté občerstvení.

Horst Adler (pořad pAšáci)

Pašáci

Předseda Svazu ašských rodáků (Heimatverband des Kreises Asch) a držitel čestného občanství města Aše.

Cheb představil nové popelářské vozy ozdobené dětskými kresbami

Kultura

Na chebském náměstí představila ve středu 29.3. městská společnost CHETES, která bude od dubna nově svážet odpady občanům, svá nová vozidla. Ta jsou ozdobena velkoformátovými polepy, které kreslili žáci základních škol v Chebu.

Plavecké závody v Aši si užily desítky dětí

Sport

V ašském bazénu se v sobotu 25. března 2017 konaly plavecké závody pro děti i dospělé nazvané Vodní živel. Akce, kterou pořádal Městský dům dětí a mládeže Sluníčko, je součástí Dětského ašského poháru.

Cheb chce budovat byty v Mánesově ulici

Ostatní

V prázdném domě na adrese Mánesova 23 by město Cheb rádo zrekonstruovalo 20 bytů. Vedle toho rada města odsouhlasila zvýšení nájemného za městské byty.

Ašský radní Jiří Červenka o případu, který se řešil velmi dlouho

Z měst

V souvislosti se soudním řízením ohledně údajné korupce jsme navštívili dalšího z ašských komunálních politiků, kterého soud osvobodil. Otevřená zpověď může zaujmout.