logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3139

Jiří Mlika zve na oslavy 70. výročí FK Baník Sokolov

Sport

Sledujte na fksokolov.cz, co se pro vás chystá na 16.06.2018. Na oslavách výročí bude i Jiří Mlika, který za 6 sezon za FK Baník Sokolov odehrál 114 zápasů a vstřelil 32 branek.

Ašský festival vína a hudby překvapila bouřka

Kultura

V sadech Míru v Aši se konala zajímavá akce, která nabídla program pro děti i dospělé. Návštěva nebyla dle očekávání.

0609- STORY KAPELY [díl.2]

Kultura

Před nedávnem vyšel první díl pořadu 0609 - story kapely. Následující díl je zaměřen na přípravu a veškeré možné info kolem točení klipu.

Shutdown Night - duch urban kultury ovládl Svobodu v Chebu

Kultura

NobodyListen, Skinny Barber, nrmn, Tony Lai. To byl lineup první Shutdown Night v chebském kukutrním centru Svoboda. Párty pro milovníky electro R&B, grime, rap a podobných žánrů.

Festival vína, Voxel, Barbara Poláková i letní slavnosti se hrnou na Aš

Kultura

V průběhu příštích měsíců se můžete těšit na spoustu akcí, kteté pořádá KC LaRitma Aš. Festival vína, koncerty hvězd v amfiteátru i letní slavnosti na vrchu Háj. Vyberte si to své.

Strongmen's Games Aš 2018

Sport

V sobotu 12.5.2018 se opět po roce konal oblíbený závod Strongmen's Games Aš, který přilákal tisíce lidí. Poprvé se v Čechách závodilo ve dvojicích. Nejtěžší závody v republice vyhrál Čestmír Šíma a Jan Šalata. Akci finančně podpořilo město Aš.

Pláničkův pohár přilákal 26 mladých fotbalových týmů

Sport

V Aši se konal již 49. ročník turnaje O pohár Františka Pláničky. Stadion Tyršův dům tak zaplnily stovky mladých hráčů. Jubilejní ročník se chystá TJ Jiskra Aš uspořádat ještě větší.

Policie v Aši se přestěhovala do většího

Z měst

Z památkově chráněné vily se obvodní oddělení Policie ČR v Aši přestěhovalo do budovy po finančním úřadu. Prohlédnout si byl nové moderní zázemí i policejní prezident Tomáš Tuhý.

Přispějte Hospici sv. Jiří na pohonné hmoty

Z měst

Od 11.5. do 26. 6. 2018 můžete podpořit Hospic sv. Jiří v projektu ČSOB pomáhá regionům. Příspěvek na pohonné hmoty můžete posílat na číslo účtu: 101 7777 101/0300 pod variabilním symbolem: 20180201. Děkujeme.

Další chebské sídliště projde revitalizací

Z měst

Spáleniště, nejstarší sídliště v Chebu, bude mít víc parkovacích míst i nově upravený vnitroblok. Do revitalizace se město pustí již letos.