logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3101

Uzel s Navrátilem vyprodali besedu v Hranicích

Kultura

Město Hranice pořádalo další z oblíbených setkání se slavnými osobnostmi. Tentokrát přijali pozvání na besedu v Besedě známý sexuolog Radim Uzel a výtečný český herec Oldřich Navrátil. Besedu moderoval David Nushart.

V Chebu se konaly farmářské trhy

Z měst

Na náměstí v Chebu měli zájemci ve čtvrtek 10. března 2016 možnost nakoupit potraviny i věci do domácnosti od drobných podnikatelů. Jak se farmářské trhy líbily vám?

Fotografie z mobilů mají svou vlastní výstavu v Aši

Kultura

Vítězné fotografie internetové soutěže Lomo Challenge jsou vystaveny v ašském klubu Cihellna. Versnisáž výstavy a možnost hlasovat pro jednu z kategorií přilákaly v sobotu 5. března 2016 desítky lidí.

Ženy si užily svůj svátek v Hranicích

Kultura

Na dvou místech současně si v Hranicích připomněli Mezinárodní den žen. V Domově pro seniory Hranice a v kulturním domě Beseda ženy dostávaly květiny.

Na zaniklé obce láká výstava v ašském muzeu

Kultura

Ze zemědělských obcí Újezd a Štítary toho příliš nezbylo. Mnoho informací o jejich historii se však můžete dozvědět z nové výstavy v zámečku ašského muzea.

Akce proti zastrašování se konala v Chebu na pěší zóně

Z měst

Reflexní vesty, které mají symbolizovat hlas dobrovolníků pomáhajících uprchlíkům na hranicích, byly vyvěšeny na chebské pěší zóně.

Kde by mohla vyrůst nová chebská rozhledna?

Z měst

Nedaleko bývalých kasáren v Chebu by mohla vzniknout nová vyhlídka na okolí.

Prověřte si IQ na výstavě v Aši

Z měst

Interaktivní výstavu pro zvídavé je možné do konce týdne navštívit v restauraci v bývalém AKS. Lákat bude určitě i dospělé.

Děti měly svůj karneval v Aši

Kultura

Desítky masek, soutěže, tanec a doprovodný program provázely odpoledne připravené DDM Sluníčko Aš.

U Bismarckovy rozhledny v Chebu byl nalezen granát

Z měst

Detektorář kovů našel podezřelý předmět v blízkosti chebské rozhledny. Povolaný pyrotechnik určil, že se jedná o granát z 2. světové války.