logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 2910

Bývalý obchodní dům v Chebu musí k zemi

Z měst

Tzv. hraničář, bývalý obchodní dům v Májové ulici v Chebu, není vhodný k rekonstrukci. Nekvalitní beton měkne a hrozilo by zřícení celé budovy. Víme, co by mohlo na místě tohoto velkého objektu vzniknout v budoucnu.

Na sedm desítek mladých fotbalistů změřilo své síly v turnaji

Sport

Během zimní přípravy se sjely do sportovní haly Keller v rámci fotbalového turnaje mládeže týmy z Aše, Rehau, Sokolova, Skalné, Velké Hleďsebe, Královského Poříčí a Chotíkova.

Hazlovská sobota ve znamení tradic

Z měst

Masopustní průvod, dětský karneval a večerní zábava dokázaly, že se Hazlovští umí skvěle bavit a snaží se udržovat tradice.

Na Potíže i Improshow bylo v Aši plno

Kultura

Folková kapela Potíže zaplnila v pátek 6. 2. 2015 klub Cihellna. Velký zájem byl o den později i o improvizační show chebských divadelníků na způsob televizního pořadu Partička.

Rekonstrukce ašského úřadu pokračuje

Z měst

Stavební úpravy Městského úřadu v Aši běží podle plánu. Rekonstrukce za přibližně 28 milionů korun by měla být zrealizována do konce června tohoto roku.

Tomio Okamura zavítal do Hazlova

Z měst

Desítky lidí vyslechly názory politického lídra hnutí Úsvit přímé demokracie. Během diskuze odpovídal na otázky rovněž poslanec Marek Černoch.

Maturitní ples ašského gymnázia naplnil očekávání

Kultura

Stovky lidí zaplnily sál bývalého Ašského kulturního střediska. Na plese ve stylu 20. let nechyběly klasické ceremonie, tombola, dražba, půlnoční překvapení a další doprovodný program.

Městské sady v Chebu budou letos revitalizovány

Z měst

Zanedbaný park v centru města by se měl dočkat během příštích měsíců revitalizace. Víme jak bude vypadat. Nové budou chodníky, lavičky, osvětlení i koše. Dominantou by měly zůstat pomníky. Na celý projekt by mohla přispět EU.

Siberut: Ostrov lidojedů (1. díl)

Cestopisy Petra Mazáče

Petr Mazáč a MVTV.cz uvádí cestopisný dokument o mantawajských kouzelnících a šamanech. Podělí se s vámi o zážitky z cest po ostrově, kde ještě před nedávnem vládli obávaní lidojedi.

Veřejné volnočasové centrum vznikne v Hranicích

Z měst

Město Hranice bylo opět úspěšné při získávání dotací. Mělo by začít vznikat nové volnočasové centrum ve sklepních prostorách místní základní školy.