logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3052

Letiště by mohlo být přínosem pro celý region

Z měst

Město Cheb zřejmě bezúplatně získá od státu přistávací dráhy na místním letišti. Investice do oprav půjdou do milionů korun. Vedení města věří v přínos pro region.

Ve Františkových Lázních prý prodávají podezřele levně pozemky

Z měst

Spor mezi zastupiteli vyvolal kontroverzní prodej pozemků v lázeňském městě za pouhých 300 korun za metr čtvereční.

Volejbalisté zahájili provoz sportovní haly s novou přístavbou

Sport

Sedm týmů si dalo dostaveníčko v Aši. Desátý regionální volejbalový turnaj v Aši přinesl skvělé sportovní výkony a divácké zážitky.

Seriózní "zprávy" - 15.9.2015

Seriózní "zprávy"

Vítejte u nového pořadu Seriózní "zprávy", který bude pravidelně mapovat události v našem regionu z jiného úhlu pohledu. Dnešní témata: Uprchlíci v Haši, projekt Granát do každé rodiny a policejní nákupy v hašské vývařovně.

AKS je nabídnuto k prodeji

Z měst

Budova bývalého ašského kulturního střediska je nabídnuta k prodeji. Město Aš tak zatím neinvestuje do nutných oprav, které by prostor zkulturnili. Majetková komise dokonce navrhla budovu zbourat.

Diváci se přišli podívat na Petra Rychlého do sadů Míru

Z měst

Známý bavič, moderátor a herec zaujal desítky lidí, kteří se vydali do sadů Míru. Udělal si čas i na autogramiádu.

UFO STYL: Petr Hataš

UFO Styl

Hostem Ufo Stylu je tentokrát mladý talentovaný bubeník Petr Hataš. Jak se bydlí ve studiu, jak se hraje na největším českém metalovém festivalu, nebo jak se vypořádat s tím, když nejde něco natrénovat? A co na to Josífek?

Kasárny v Chebu půjdou k zemi

Z měst

Bývalé kasárny na Zlatém vrchu by měly ustoupit nové zástavbě. Množství bezdomovců dělá starost běžným občanům i vedení města. Podívejte se, jak kasárny vypadají nyní.

Jak vypadal Den se zvířátky na ranči Elrio?

Z měst

V sobotu 5. září uspořádal ranč Elrio v Kopaninách zážitkový den nejen pro děti. Soutěže, živá hudba a hlavně zvířátka přilákala stovky lidí. Co by mohlo péči o nemocná a opuštěná zvířata ulehčit či kolik jich na ranči vlastně vůbec je, se dozvíte v…

Volejbalový klub Aš zve na turnaj

Z měst

Nově upravené prostory sportovní haly Geipelově ulici v Aši prověří desátý ročník volejbalového turnaje. 12. září 2015 bude slavnostně zahájen provoz přístavby areálu.