logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3217

Potápěči přilákali do ašského bazénu desítky lidí

Z měst

Potápěčské dopoledne 31. ledna 2016 nadchlo více než čtyři desítky zájemců o potápění. Všichni si mohli vyzkoušet potápěčskou techniku v ašském bazénu.

Vykopávky v Lokti přitahují veřejnost

Z měst

V Lokti se ještě pořád dají najít archeologické vykopávky. A když už se něco vyhrabe, tak je potřeba o tom udělat přednášku. A my na ní byli!

Dark Side: Zdeněk Freibera

Dark Side

Narozen 1976 v Chebu, celý život bydlí v Aši. V dětství vizuálně připomínal spíše dívku, za což se mu vrstevníci smáli. V pubertě měl sebevražedné sklony. Vystudoval střední průmyslovou školu textilní. Vystřídal řadu zaměstnání, nejdéle pracoval v…

V Hranicích bylo investováno do knihovny

Z měst

Díky dotacím bylo možné v Hranicích u Aše rekonstruovat knihovnu. Prostor bude vhodný i k pořádání výstav a besed.

Na základní škole besedovala televize MVTV

Z měst

Desítky dětí z prvních a druhých tříd základní školy v Hlávkově ulici měly možnost se ptát na práci v internetové televizi i si vyzkoušet práci moderátora, či kameramana.

Halový turnaj v Aši měl skvělou úroveň

Sport

Více než šest desítek nejmladších fotbalových talentů se zúčastnilo turnaje podpořeného z grantového systému města Aše.

Chovatelé se v Aši opět pyšní svým drobným zvířectvem

Z měst

Dlouhou tradici má v Aši Výstava drobného zvířectva. Stovky návštěvníků se každý rok přijdou podívat na králíky, exotické ptactvo, pavouky, holuby a další.

Mladík z Aše je stíhán za bitku

Z měst

Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání 18 letého mladíka z Aše, kterého obvinili ze spáchání přečinů Výtržnictví a Ublížení na zdraví ve stádiu pokusu.

Ples chebského gymnázia zaplnil Svobodu

Z měst

Maturanti z 8. B Gymnázia Cheb připravili pro stovky návštěvníků jedinečnou společenskou událost. Večer v pátek 15. ledna 2016 se nesl v duchu cirkusu. Plné kulturní centrum Svoboda si užívalo pohodovou atmosféru až do ranních hodin.

Lunetic ovládli Lipan Club

Z měst

Stovky nadšených návštěvníků si užily povedený koncert skupiny Lunetic v Aši. Skupina, která byla založena téměř před 20 lety, pořád táhne.