logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3052

Trénování boxu v Aši nabízí Lath Fight Team

Sport

V tělocvičně Keller se každé úterý, středu a pátek trénuje od 19:00 box. Přijít mohou jak začátečníci, tak pokročilí. Stačí mít dostatek vůle, zbytek zajistíme, říká trenér Pavel Lath.

Rekonstrukce úřadu v Aši je před dokončením

Z měst

Účastníci dílen festivalu Ašlerky natočili reportáž o závěru rekonstrukčních prací na městském úřadu v Kamenné ulici. Veřejnost čekají rozšířené úřední hodiny i nové prostředí.

15. díl Tajemných zákoutí

Tajemná zákoutí

Vlak svobody. Tak byl nazván jeden z největších hromadných útěků z komunistického Československa. 11. září 1951 vlak nezastavil v Aši, ale až na německém území.

Bejbykap v Aši byl opět úspěšnou akcí

Z měst

Již pošestnácté děti ve svých kategoriích bojovaly o stupně vítězů. Fandili rodiče, babičky, dědečkové i pořadatelé.

Při potyčce v ašské restauraci došlo k vážnému zranění

Z měst

Jeden z asijských hostů ašské restaurace byl při strkanici vážně zraněn. Po předběžném ošetření byl zraněný transportován vrtulníkem na specializované lékařské oddělení.

Nový krytý skatepark a bikepark vzniká v Aši

Z měst

V bývalém společenském sále Lidového domu v Aši vyrůstá dřevěný park pro adrenalinové sporty. Jediná krytá hala pro tyto sporty v Karlovarském kraji by měla nabídnout profesionální zázemí. Autoři projektu hledají sponzory, díky kterým bude možné…

Projekt Na kole dětem opět startoval v Aši

Z měst

Každoroční charitativní sportovní projekt má za cíl pomoci onkologicky nemocným dětem. Josef Zimovčák, který vede cyklistický peloton absolvuje trasu přes celou republiku na vysokém kole.

Azylový dům v Aši žádá o vaší pomoc

Z měst

Při nákupu nad 200 korun v obchodním domě Tesco v Aši obdržíte žeton, kterým můžete vyjádřit podporu Domu pro matky s dětmi. Za získané peníze by byly nakoupeny hračky a vybavena zahrada.

Den pro rodinu vylákal do sadů Míru davy lidí

Z měst

Počasí se vydařilo. A v areálu v centru Aše diváky uspokojil připravený program. Skupina Mňaga a Žďorp byla důstojným zakončením akce.

V reprezentativních prostorách předávali v Aši maturitní vysvědčení

Z měst

Studenti převzali z rukou pedagogů maturitní vysvědčení v obřadní síni muzea v bývalé hasičárně na Poštovním náměstí.