logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3099

Špičkoví hráči volejbalu předvedli své umění v Aši

Sport

Stovky dětí z ašských škol viděly ukázku tréninku i hry hráčů z extraligového týmu VK ČEZ Karlovarsko. Zájemci o volejbal mohou přijít na první schůzku a trénink 15.1.2015 v 18 hodin do sportovní haly v Geipelově ulici v Aši.

Spalovna v Chebu má podporu zastupitelstva

Z měst

Chebští zastupitelé na mimořádném jednání vyjádřili podporu pokračování přípravy výstavby zařízení na energetické využití odpadu. Mezi zastupiteli i občany se však stále jedná o kontroverzní téma.

Pandemia představí novou desku v Aši

Kultura

Po několika letech, přesně 16. ledna 2015, zahraje death-metalová kapela Pandemia v ašském klubu Cihellna. Na koncertě představí nově vycházející desku. Mnohem více se však dozvíte v rozhovoru s baskytaristou Jadrou Friedrichem.

Silvestrovský běh 2014 v Chebu

Sport

Úspěšný třetí ročník Silvestrovského běhu, který připravili organizátoři z Rozběhnito.cz, podpořila svou přítomností více než stovka účastníků nejen z Čech. Nesoutěžní sportovní událost absolvovali kromě běžců i chodci či cyklisté.

Na Nový rok hořelo v Aši bývalé obchodní středisko Prior

Z měst

Několik požárních vozů zasahoval 1. ledna 2015 na Hlavní ulici v Aši, kde propukl požár ve skladu bývalého obchodního domu. Díky včasnému zásahu nejsou škody rozsáhlé. Škody ani příčina nejsou zatím známy.

Sjezdovky v Aši otevřely poslední den v roce

Sport

Na Silvestra 2014 se rozjely vleky v lyžařském areálu na vrchu Háj v Aši. Stovky lyžařů se konečně dočkaly.

Vánoční hip-hopová párty v Cihellně neměla konkurenci

Kultura

Kapela West Point po letech zahrála na akci nazvané Back to the Old School Hip-hop Party. Společně s nimi pokřtil nové EP i MC Romnugaro a DJ Aprox. Kdo byl na Štěpána v Cihellně, nelitoval.

Lukáš Rešetár je partnerem fotbalové akademie

Sport

Jeden z nejlepších hráčů futsalu současnosti, Lukáš Rešetár, který je hráčem Chrudimi a pochází z Aše, trénoval s malými fotbalisty ve sportovní hale Keller.

Hazlovský kostel byl zcela zaplněný hosty

Kultura

Spolek přátel hazlovského kostelíka připravil další ročník adventního setkání. Desítky lidí si užily předvánoční atmosféru.

V Chebské nemocnici se začalo modernizovat onkologické oddělení

Z měst

V pátek 19. prosince 2014 začíná v chebské nemocnici stavba krytu lineárního urychlovače. Ten je nutný pro nový přístroj, který nahradí ten stávající. Zajištění moderní a šetrné léčby onkologicky nemocných pacientů bude financovat Karlovarský kraj,…