logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3172

Lukáš Rešetár je partnerem fotbalové akademie

Sport

Jeden z nejlepších hráčů futsalu současnosti, Lukáš Rešetár, který je hráčem Chrudimi a pochází z Aše, trénoval s malými fotbalisty ve sportovní hale Keller.

Hazlovský kostel byl zcela zaplněný hosty

Kultura

Spolek přátel hazlovského kostelíka připravil další ročník adventního setkání. Desítky lidí si užily předvánoční atmosféru.

V Chebské nemocnici se začalo modernizovat onkologické oddělení

Z měst

V pátek 19. prosince 2014 začíná v chebské nemocnici stavba krytu lineárního urychlovače. Ten je nutný pro nový přístroj, který nahradí ten stávající. Zajištění moderní a šetrné léčby onkologicky nemocných pacientů bude financovat Karlovarský kraj,…

V Chebu si ohrnutými nohavicemi připomněli Václava Havla

Z měst

Den výročí úmrtí bývalého prezidenta byl v Chebu ve znamení ohrnutých nohavic, procházky městem i posezení v kavárně, kde bylo připraveno čtení, hudba a premiéra dokumentu.

Ašské zastupitelstvo schválilo rozpočet

Z měst

Poslední zasedání zastupitelstva v tomto roce se konalo 17. 12. 2014. Zastupitelé schválili rozpočet, či příspěvek na automobil pro tělesně postiženou ženu. Byly schváleny příspěvky na celoroční činnost i žádosti z grantového systému. Projednáván…

K naučné stezce údolím Bílého Halštrova vyšla brožura

Z měst

V rámci česko – německého projektu lze získat brožuru v českém i německém jazyce v muzeu a v infocentru v Aši.

V Aši se otevřelo nové kulturní centrum

Kultura

Uplynuly již více jak tři roky od rozsáhlého požáru, který nenávratně zničil známý ašský klub Klubíčko, jednu z ikon kulturně-společenského vyžití v regionu. Aš se však po letech dočkala a v pátek 12. prosince 2014 bylo otevřeno nové kulturní…

Chebský fotbalový klub slavil výročí

Sport

Zcela zaplněná sportovní hala v Chebu oslavovala šedesáté výročí fotbalového klubu. Desítky hráčů přijely sehrát exhibici pro stovky nadšených diváků, kteří společně nostalgicky vzpomínali na ligovou minulost.

Senioři mají v Aši nový klub

Z měst

Modernější, světlejší, přístupnější prostory získali ašští senioři pro vybudování Klubu důchodců v Karlově ulici.

O Odznak všestrannosti olympijských vítězů se bojovalo v Aši

Sport

Základní škola v Okružní ulici spolupořádala sportovní den pro děti z regionu. Ke sportování je mají motivovat jak odměny za výkony, tak přítomnost světově úspěšných sportovců.