logo MVTV.cz

Video archiv

Počet výsledků: 3099

Dům dětí a mládeže Sluníčko Aš prošel kontrolami na výbornou

MALÉ VELKÉ ROZHOVORY

Eva Holečková má zcela jasno v koncepci dalšího rozvoje zařízení sloužícího především dětem. Složité období ukázalo nesrovnalosti v účetnictví pod vedením bývalého ředitele. Policie pokračuje ve vyšetřování.

Dubnové zastupitelstvo zasedalo déle něž obvykle

Z měst

Diskutovalo se nad veřejným pořádkem a prodejem infocentra. Kvůli vyplácení peněz musela být vyhlášena dohodovací přestávka.

Komerční banku v Aši přepadl lupič

Z měst

Ašská veřejnost v šoku. Za bílého dne se odehrála na Hlavní ulici v budově Komerční banky loupež. Policie případ intenzivně vyšetřuje.

Hlávkova zužitkovala odpady

Z měst

Pet Art ukázal jiný pohled na odpady. V rámci celosvětového Dne Země zaplnily tělocvičnu výrobky z plastů.

Chilli bar přivítal Quo Vadis

Kultura

Chilli natrhnul rockerům žíly. Pohodový středeční večer plný rockových hitů přilákal desítky návštěvníků.

Po cyklostezce budete moci až do Adorfu již na podzim

Z měst

Byla zahájena stavba cyklostezky vedoucí z Doubravy do Olešnice. Plánuje se další napojení na Aš a páteřní síť cyklotras do Bavorska i Chebu.

Sketch head 2. díl

Sketch head

Mezinárodní den přelétavých ptáků, dávení se za stokorunu, Tour, kterou jde Franz a pozvánka na rekord rekordů. To je druhý díl Sketch Headu moderovaného slavným Meošem Larešem.

Pozvánka na 1. máj na Poštovním náměstí

Ostatní

Přijďte 1. května ve 13:30 na Poštovní náměstí v Aši. Bude připraveno pro vaše prvomájové políbení. Zkusme společně udělat rekord v počtu zúčastněných. Prvomájový polibkorekord pro všechny, kteří chtějí ukázat svou lásku.

Firma Astos ocenila středoškoláky

Z měst

Další kolo soutěže o tablet vyhlásila strojírenská společnost Astos Machinery a.s. I nadále chce motivovat mladé lidi pro práci v perspektivních oborech.

Kaiserhammer se připravuje na turistickou sezónu

Z měst

Velký úklid čekal v sobotu 13. 4. 2013 místo známé jako Kaiserhammer. Pily, hrábě, lopaty a hlavně pracovité ruce pracovaly od rána na místě, které je u českých i zahraničních turistů čím dál oblíbenější.